W dniach 10–16 maja nasi uczniowie uczestniczyli w międzynarodowym projekcie Erasmus+ D.E.C.I.D.E. we Włoszech!
Naszą szkołę reprezentowali: s. Judyta, p. Gabriela oraz uczniowie — Franek, Mikołaj i Aniela.
Podczas tygodniowego pobytu uczestnicy brali udział w licznych warsztatach, spotkaniach i działaniach integracyjnych organizowanych przez szkołę „Don Minzoni” w San Pietro Vernotico na samym obcasiku włoskiego buta.
W programie znalazły się m.in.:
- uroczyste powitanie i prezentacje szkół partnerskich,
- warsztaty Web 2.0 oraz tworzenie materiałów w Canvie,
- zajęcia artystyczne,
- wycieczka do niezwykłej Matery — miasta wpisanego na listę UNESCO,
- zwiedzanie Lecce i Otranto,
- wizyta w ekologicznej winnicy Cantine Due Palme,
- spotkania z lokalną społecznością i rodzinami goszczącymi.
Wyjazd był doskonałą okazją do rozwijania kompetencji językowych, poznawania włoskiej kultury oraz nawiązywania międzynarodowych przyjaźni.
Dziękujemy organizatorom za serdeczne przyjęcie i niezapomniane wspomnienia!
Zapraszamy do obejrzenia GALERII.








