P1660069
T.WARCZAK-TW1_0972
P1560490
P1530044
P1550270
IMG_0014
20180602_114431
P1570150
20180919_154119

strój szkolny

W szkole obowiązuje określony strój codzienny oraz galowy.

Szkoła Podstawowa – klasy 1-3:

Strój codzienny
Dziewczęta – jasnoniebieski sweterek z logo szkoły; w okresie letnim – jasnoniebieska koszulka polo z logo szkoły. Obuwie zamienne na jasnej podeszwie.
Chłopcy – granatowy sweterek z logo szkoły; w okresie letnim – granatowa koszulka polo z logo szkoły. Obuwie zamienne na jasnej podeszwie.

Strój galowy
Dziewczęta – biała bluzka, granatowy sweterek, granatowa spódniczka zakrywająca kolana. Obuwie wizytowe. Rajstopy cieliste lub białe.
Chłopcy – Biała koszula, klasyczne spodnie (ale nie sportowe, typu dżinsy itp.),
obuwie wizytowe.

Szkoła Podstawowa – klasy 4-8 oraz Liceum Ogólnokształcące:

Strój codzienny
Dziewczęta – granatowy żakiet z marynarskim kołnierzem lub granatowy sweter i koszulka polo z logo szkoły; w okresie letnim – koszulka polo z logo szkoły. Obuwie zamienne na jasnej podeszwie.
Chłopcy – jednolita dla wszystkich granatowa bluza z logo szkoły; w okresie letnim – koszulka polo z logo szkoły. Obuwie zamienne na jasnej podeszwie.

Strój galowy
Dziewczęta – biała bluzka z marynarskim kołnierzem, granatowy sweter, granatowa spódnica zakrywająca kolana. Obuwie wizytowe. Rajstopy cieliste (w klasie 4 mogą być rajstopy białe).
Chłopcy – garnitur w kolorze czarnym, granatowym lub grafitowym (dla SP ewentualnie kamizelka, do kamizelki spodnie klasyczne), biała koszula, krawat z logo szkoły. Obuwie wizytowe.

Wszyscy:

Dziewczęta noszą spódnice lub spodnie zakrywające kolana, bluzki zakrywające dekolt, ramiona i biodra, nie farbują włosów, nie noszą tatuaży, nie stosują piercingu.
Chłopcy noszą spodnie zakrywające kolana lub długie, koszulki zakrywające ramiona i biodra, krótkie, niefarbowane włosy, nie używają żelu do włosów, nie noszą tatuaży, nie stosują piercingu.

Wygląd zewnętrzny każdego ucznia i uczennicy jest schludny, estetyczny i nienawiązujący do subkultur.