Slider
P1620202

VII Festiwal Talentów

Dzień św. Walentego był dla naszej społeczności szkolnej okazją do wyrażenia wzajemnej sympatii, przyjaźni i życzliwych uczuć, ale także szczególnym czasem, w którym mogliśmy się podzielić i wzajemnie obdarować swoimi talentami. Już po raz siódmy odbył się bowiem szkolny Festiwal Talentów. Przewodnim kolorem tego dnia był czerwony (lub też różnorakie jego odcienie).

Na lekcji 2. i 3. swój czas Festiwalu mieli uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum, zaś na lekcji 4. i 5. – uczniowie liceum.

Chętni uczniowie z każdej szkoły zaprezentowali swoje umiejętności: taneczne, recytatorskie, muzyczne, plastyczne, aktorskie, językowe, kulinarne, akrobatyczne. Byli i najmłodsi, i najstarsi. Nasi pierwszoklasiści wystąpili z inscenizacją wiersza „Jak wróbelek Elemelek w szkole uczył się literek”, czym zasłużyli sobie na owacje na stojąco. Nie zabrakło też i uczestników najstarszych. I nie chodzi tu wcale o maturzystów! Chodzi o…  nauczycieli, którzy muzycznie przypomnieli wszystkim, że „znów będą wakacje”.

Był to dla wszystkich czas radości i poznawania siebie od niecodziennej strony. Oby takich chwil było jak najwięcej!

——————
Zachęcamy również do obejrzenia zdjęć znajdujących się w zakładce „Galeria”.